Logo
3,7486
(% 0,02)
4,6551
(% 0,12)
Logo

Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı işçi alacak

Genel
13 Şubat 2018, 12:13


İlan Yayın Tarihi: 13/02/2018

İlan Son Başvuru Tarihi: 22/02/2018

Kurum: Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı

İlan Türü: Geçici İşçi

İlan Ayrıntıları:

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI HAKKINDA DUYURU

 • Meslek : Beden İşçisi (Genel) (112 Açık Pozisyon)
 • En  Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar

BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

 • Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
 • Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
 • Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
 • Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
 • Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
 • Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
 • İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
 • Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
 • Çalışma süresi 90 gün ,işe başlama tarihi 02.04.2018 olup SDÜ yapı işleri daire başkanlığında 28.02.2018 tarihi saat 09:00 da noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Sözlü mülakat 15.03.2018 ve 16.03.2018 tarihlerinde saat 09:00 da yapılacaktır. iletişim tel: 0 246 211 18 78

İlanın yayınlandığı sayfaya gitmek için tıklayınız

İlanın PDF dosyasına ulaşmak için tıklayınız