Logo
3,7484
(% 0,02)
4,6558
(% 0,13)
Logo

Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi A.Ş. işçi alacak

Genel
13 Şubat 2018, 12:16


İlan Yayın Tarihi: 13/02/2018

İlan Son Başvuru Tarihi: 22/02/2018

Kurum: Tülomsaş A.Ş. / Eskişehir

İlan Türü: Engelli İşçi

İlan Ayrıntıları:

TÜLOMSAŞ A.Ş. PERSONEL ALIMI HAKKINDA DUYURU

Meslek : Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) (1 Açık Pozisyon) 

 • En  Az Öğrenim Seviyesi : Önlisans
 • RESEPSİYON GÖREVLİSİ (ÖN BÜRO ELEMANI)  mesleği için istenen; Turizm İşletmeciliği Resepsiyon ve Ön Büro Hizmetleri Kurumsal Kaynak Planlaması sertifikasına sahip olmayanlar sözlü sınava alınmayacaktır.

İlanın yayınlandığı sayfaya gitmek için tıklayınız

İlanın PDF dosyasına ulaşmak için tıklayınız

Meslek : Bilgisayar İşletmeni (Operatörü) (Ağ İşletmeni (Bilişim Teknolojisi)) (1 Açık Pozisyon) 

 • En  Az Öğrenim Seviyesi : Lise ve Dengi Okul
 • BİLGİSAYAR İŞLETMENİ (OPERATÖRÜ) - AĞ İŞLETMENİ ( BİLİŞİM TEKNOLOJİSİ) mesleği için istenen; İleri Excel Geliştirme ve Uyum Eğitimi Sertifikası sahibi olmayanlar sözlü sınava alınmayacaktır.

İlanın yayınlandığı sayfaya gitmek için tıklayınız

İlanın PDF dosyasına ulaşmak için tıklayınız

 1. Şirketimizde göreve başlayacak işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak görev yapacaktır.
 2. İşe başlayan işçilerinin deneme süresi 4 ay olup, deneme süresi içerisinde başarısız olanların iş sözleşmesi fesih edilecektir.
 3. Adaylar adres,telefon ve e-posta adreslerini güncel olarak kayıt ettirileceklerdir.
 4. İşe başlayanlar, 7 yıl içerisinde 4857 sayılı İş Kanununun 25 inci maddesinin II inci fıkrasına göre veya kendi isteğiyle ayrıldıklarında, eğitim, kurs ve staj programları süresince aldıkları ücretlerin ve meslekleri hakkında işveren tarafından verilen eğitim, kurs ve staj programlarına ait sürelerin günün, geçerli şartlara göre hesap edilecek maliyetinin ½ si tutarında TÜLOMSAŞ' a tazminat ödeyecektir.

BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

 •  Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
 •  Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
 • Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
 •  Taleplerde 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS ) sonuçları geçerli olup, başvurular buna göre yapılacaktır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
 • Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
 • Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
 •  İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
 • Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
 • Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi) işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.