Logo
3,7486
(% 0,02)
4,6553
(% 0,12)
Logo

Tüvasaş - Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. işçi alacak

Genel
13 Şubat 2018, 12:16


İlan Yayın Tarihi: 13/02/2018

İlan Son Başvuru Tarihi: 22/02/2018

Kurum: Tüvasaş Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. / Sakarya

İlan Türü: Sürekli İşçi

İlan Ayrıntıları:

TÜVASAŞ TÜRKİYE VAGON SAN.A.Ş. PERSONEL ALIMI HAKKINDA DUYURU

  • Meslek : Elektrik Teknisyeni (1 Açık Pozisyon)
  • En  Az Öğrenim Seviyesi : Lise ve Dengi Okul / Elektrik - Elektronik, Endüstriyel Elektrik, Elektrik Tesisatları ve Pano Montürlüğü, Elektrik Tesisatcılığı, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Bakım-Onarım

BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

  • Adayların Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik, Elektrik - Elektronik, Endüstriyel Elektrik, Elektrik Tesisatları ve Pano Montürlüğü, Elektrik Tesisatçılığı, Elektrik-Elektronik Teknolojisi ve Endüstriyel Bakım-Onarım programlarının herhangi birinden mezun olmaları gerekmektedir.
  • Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı(KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP94 puan türüne göre adayların başvuruları kabul edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde en yakın İl/Şube Müdürlüğümüzden/Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
  • Müracaat eden adaylar içerisinden belirtilen KPSS puan türünde en yüksek puandan başlayarak talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi, talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ile işe alınma işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
  • Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi, talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
  • Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları talebe işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
  • Talep sonucu nihai listeler açıklandıktan sonra adaylar 1 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı aslı ve 1 adet fotokopisi, diploma aslı ve 1 adet fotokopisi, KPSS puanına göre başvuranlar KPSS sonuç belgesi, hükümlü belgesinin aslı ve bir adet fotokopisi, öncelikli olarak başvuranların öncelik belgesinin aslı ve 1 adet fotokopisi ve http://www.tuvasas.com.tr/pdf/tanitim_formu.doc adresinden temin edilecek tanıtım formu (doldurulup fotoğraf yapıştırılacaktır.) 5 iş günü içerisinde TÜVASAŞ Genel Müdürlüğüne getireceklerdir. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.  Ayrıca adaylara mülakat tarihi TÜVASAŞ tarafından bildirilecektir. İşçi Vagon İmal ve Tamirciliği işinde çalışacaktır.

İlanın yayınlandığı sayfaya gitmek için tıklayınız