Ankara Bilim Üniversitesi 1 Araştırma Görevlisi Alacak

Ankara Bilim Üniversitesi 1 Araştırma Görevlisi Alımı

Ankara Bilim Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemize; 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Ankara Bilim Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterleri Yönergesinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak aşağıda belirtilen bölümlere öğretim üyeleri alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Müracaat edecek adayların ilgili Yönetmelik hükümlerinde belirtilen asgari başvuru koşullarını sağlamaları ve aşağıda istenilen belgeler ile birlikte Ankara Bilim Üniversitesi Rektörlüğüne şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Başvuru süreci Resmi Gazete yayım tarihinden itibaren 15 (onbeş) gündür
Adres: Ankara Bilim Üniversitesi Çamlıca Mah. Anadolu Bulvarı No:16A/1 Yenimahalle ANKARA
Telefon: 0 312 397 01 50
Başvuru Tarihi : 17/10/ 2022
Son Başvuru Tarihi  : 31/10/2022
Araştırma Görevlisi alım ilanımız için;
Ön Değerlendirme Tarihi : 02/11/2022
Sınav Tarihi : 04/11/2022
Sonuç Açıklama Tarihi : 07/11/2022
BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER
1.Başvurdukları birimi belirten dilekçe.
2.Özgeçmiş.
3.İki adet vesikalık fotoğraf (fotoğrafların arkasına adı, soyadı ve başvurulan kadro yazılacaktır).
4.Nüfus Cüzdanı Örneği.
5.Onaylı diploma fotokopileri (lisans, yüksek lisans ve varsa doktora). Yurtdışında alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekir.
6. SGK Hizmet Dökümü.
7.Adli Sicil Belgesi.
8.Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge.
9.İkametgâh
10. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADROSU İÇİN AYRICA GEREKLİ BELGELER BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER
1. Son 5 (beş) yıl içinde düzenlenmiş ALES’ten en az 70,00 (yetmiş) alındığına dair ÖSYM sınav sonuç belgesi.
2. Onaylı lisans (varsa yüksek lisans, doktora) transkript belgeleri.
3. İngilizce eğitim veren bölümler için İngilizce dilinden en az 85 puan alındığını gösterir, YÖK tarafından Kabul Edilen Merkezi Yabancı Dil Sınavı veya Eşdeğeri Kabul Edilen Sınav Sonuç Belgesi.
ÖZEL ŞARTLAR
• İdarenin uygun görmesi halinde ilanın her aşamasında ilan iptal edilebilir.
• Postadaki gecikmeler ve ilanda belirtilen süreler içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır.
• İstenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmayacaktır. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecek ve hiçbir hak talep edemeyeceklerdir.

17 Eki 2022 - 10:18 - Araştırma Görevlisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kamu İşçileri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamu İşçileri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kamu İşçileri editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kamu İşçileri değil haberi geçen ajanstır.