İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 44 Öğretim Üyesi ile 24 Araştırma ve Öğretim Görevlisi Alacak

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi 44 Öğretim Üyesi ile 24 Araştırma ve Öğretim Görevlisi Alımı

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümlerinde aranan koşullan yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak. Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine öğretim üyesi alınacaktır.
İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.
Başvuru İçin Gerekli Evraklar:
1. Başvuru Formu ve Başvuru Dilekçesi (Başvuru formu ve dilekçesine web sayfası-duyurular-ilan metninin içerisinden ulaşılabilir.
2. Kimlik Fotokopisi
3. 2 Adet biyometrik fotoğraf (son ahi ay içinde çekilmiş olmalı)
4. YÖK Formatlı Özgeçmiş
5. Lisans/Lisansüstü Mezuniyet belgeleri (E-Devlet üzerinden alınabilir) veya Diploma fotokopileri (noter onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi)
6. Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belgenin fotokopisi (onaylı belge)
7. Doçentlik Belgesi
8. Yabancı Dil Belgesi
9. Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge. (E-Devlet üzerinden alınabilir.)
10. Bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi başvuruları için 4 takım. Profesör başvuruları için 6 takım yayın dosyası (USB Harici BeUeke aktarılmış şekilde)
11. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Hizmet Döküm Belgesi (E-Devlet üzerinden harkotlu alınabilir.)
12. Herhangi bir adli sicil kaydı olmadığına dair belge (E-Devlet üzerinden alınabilir.)
Son başvuru tarihi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür. Müracaatlar şahsen veya kargo yoluyla, aşağıda belirtilen ilgili adreslere yapılacaktır.
Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. Internet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Duyurulur.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemizin aşağıda isimleri belirtilen birimlerine. 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'mın 33. Maddesi ve "öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönelmeliğf'ıün ilgili maddelerine göre Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi alınacaktır.
Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi Kadrosuna Müracaat Edecek Adaylar:
I - Başvuru Formu ve Başvuru Dilekçesi (Başvuru formu ve dilekçesine weh sayfası-duyurular-dan metninin içerisinden ulaşılabilir.2
2- Kimlik Fotokopisi,
3- YÖK Formatlı özgeçmiş,
4- Lisans/Lisansüstü Diploma fotokopileri (Noter onaylı belge ya da e-devletten alınan öğrenim belgesi)
5- Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belgenin fotokopisi (onaylı belge)
6- Lisans Transkripli (Onaylı)
7- Öğrenci Durumunu Gösterir Belge (Öğrenci Belgesi)
8- ALES Belgesi
9- Yabancı Dil Belgesi
10- 2 Adet biyometrik fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
11- Erkek Adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge,
12- İlan özel şartında tecrübe istenen kadro başvurulan için, tecrübe durumunu gösteren resmi belge,
13- Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Hizmet Döküm Belgesi (E-Devlet üzerinden alınabilir.)
14- Herhangi bir adli sicil kaydı olmadığına dair belge (E-Devlet üzerinden)
Son başvunı tarihi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür. Müracaatlar şahsen veya kargo yoluyla, aşağıda belirtilen adrese yapılacaktır.
Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. Internet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
SINAV TAKVİMİ
İLK BAŞVURU TARİHİ : 21.11. 2022
SON BAŞVURU TARİHİ : 05.12.2022
ÖN DEĞERLENDİRME TARİHİ : 09.12.2022
SINAV GİRİŞ TARİHİ : 13.12.2022
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ : 19.12.2022
Atanmaya hak kazanan Aday/Adayların tüm belgeleri onaylı olmak zorundadır.

21 Kas 2022 - 09:38 - Öğretim Üyesi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kamu İşçileri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamu İşçileri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Kamu İşçileri editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kamu İşçileri değil haberi geçen ajanstır.