Bursa Teknik Üniversitesi 1 Öğretim Üyesi Alacak

Bursa Teknik Üniversitesi 1 Öğretim Üyesi Alımı

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden:  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI
Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkarılan ilgili yönetmelik hükümleri ve “Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi” doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvuru süresi ilanın Resmî Gazete ’de yayımlandığı tarih itibariyle başlar 15 inci günün mesai saati bitiminde sona erer.
İSTENEN BELGELER
1. Özgeçmiş
2. e-Devlet üzerinden alınan okunaklı karekodlu belge ya da onaylı diploma fotokopileri (Yurtdışı mezuniyetlerinde ayrıca denklik belgesi)
3. Bir adet fotoğraf
4. Yayın listesi
5. Yabancı dil belgesi
6. Faaliyet Puanları Beyan Formu
7. Doçentlik belgesi
8. Asgari Şartlar Beyan Formu
9. Hizmet Belgesi (daha önce kamu kurumunda çalışmış veya halen çalışıyorsa
10. Nüfus cüzdanı fotokopisi
11. Askerlik durum belgesi (erkek adaylar için)
12. Mal bildirimi (açıktan veya yeniden atanacaklar için)
13. Sağlık raporu (açıktan veya yeniden atanacaklar için )
14. Adli sicil belgesi (açıktan veya yeniden atanacaklar için)
15. 1 adet USB ya da CD/DVD içerisine 1-9 arasındaki belgeler ile 10-14 arasındaki belgeler ayrı ayrı sıkıştırılmış şekilde kaydedilerek teslim edilecektir.
16. Yukarıdaki belgelerin tamamı (1-14) ayrıca basılı olarak teslim edilecektir.
17. Yayın listesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan (2) iki adet USB ya da CD/DVD içerisine sıkıştırılmış olarak kaydedilip teslim edilecektir.
BİRİMLERİN İLETİŞİM BİLGİLERİ
Personel Daire Başkanlığı : Mimar Sinan Mahallesi, Eflak Caddesi, No:177, Mimar Sinan Yerleşkesi, A Blok, Yıldırım/BURSA
Tel: 0.224.300 3212 - 3752
AÇIKLAMALAR:
- Başvurular için Rektörlüğe (Personel Daire Başkanlığına) internet sayfasında yayımlanan form dilekçe ve dilekçede istenen belgelerle birlikte şahsen veya posta yoluyla yapılması gerekmektedir. Eksik ve onaysız belgelerle, süresi içinde yapılmayan başvurular ve postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.
- Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) e-Devlet üzerinden alacakları “HİTAP Hizmet Belgesini” başvuru formuna ekleyerek ibraz edeceklerdir. e-Devlet üzerinden alınan okunaklı karekodlu tüm belgeler geçerlidir. Yabancı ülkelerden alınan diploma ve doktora belgesinin denkliğinin Yükseköğretim Kurulu ve/veya Üniversitelerarası kurulca onaylanmış olması şarttır
- Adayların tümünü ilgilendiren, başvuru ve atama sürecindeki bilgilendirmeler www.btu.edu.tr adresinden yapılacak olup ayrıca yazılı bildirim yapılmayacaktır.
NOTLAR:
1- Doçent kadrosu daimi statüdedir.
2- Rektörlük, gerekli gördüğü takdirde ilanın her aşamasını iptal edebilir.
İlan olunur.

21 Kas 2023 - 09:28 - Öğretim Üyesi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kamu İşçileri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamu İşçileri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kamu İşçileri editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kamu İşçileri değil haberi geçen ajanstır.