İstanbul Aydın Üniversitesi 43 Öğretim Üyesi Alacak

İstanbul Aydın Üniversitesi 43 Öğretim Üyesi Alımı

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik’in ilgili maddeleri ve 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine göre tam zamanlı Öğretim Üyesi alınacaktır. Profesör, Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların “İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini” sağlaması gerekmektedir.
İSTENİLEN BELGELER:
Müracaat edecekleri kadroyu belirtir;
- Dilekçe
- Nüfus cüzdanı örneği
- YÖK formatında özgeçmiş
- 2 adet fotoğraf
- Öğrenim Durumunu belirtir Diploma (Onaylı, yurt dışından alınan diplomalar için Denklik Belgesi)
- Yabancı Dil Puan Belgesi veya Yükseköğretim kurumlarında yabancı dil öğretimi ve yabancı dilde öğretim yapılmasında uyulacak esaslara ilişkin yönetmelikte belirtilen yeterliliğe sahip olduğunu kanıtlayan belge. (Eğitim Dili İngilizce Olan Program Başvuruları İçin)
- Profesör ve Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar Dilekçe ve özgeçmiş ekinde Doçentlik Belgesi ve bilimsel yayın ve çalışmalarını CD veya Flash Bellek ile birlikte Rektörlük Personel Daire Başkanlığına, Dr. Öğr. Üyesi kadrolarına müracaat edecek adaylar ise ilgili Fakülte Dekanlıklarına CD veya Flash Bellek ile birlikte şahsen veya posta aracılığı ile müracaat edeceklerdir.
- İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Yönergesinde belirtilen şartları taşıdığını beyan etmeleri gerekmektedir. ( https://www.aydin.edu.tr/tr-tr/ogrenciler/yasa-yonetmelikler/Pages/yonerge-yonetmelikler.aspx)
- İAÜ Atama ve Yükseltme Yönergesinde belirtilen şartlara ilişkin yapılacak olan yapılacak olan beyan dilekçesine ilgili puanlamalar yapılarak eklenmelidir.
- Hazırlanan puanlama belgesi ıslak imzalı olarak başvuru dosyasına eklenmelidir.
- Postadaki gecikmeler ve eksik yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
- İlk Başvuru Tarihi: 15.03.2024
- Son Başvuru Tarihi: 29.03.2024
İlgililere duyurulur.

15 Mar 2024 - 09:56 - Öğretim Üyesi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kamu İşçileri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamu İşçileri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kamu İşçileri editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kamu İşçileri değil haberi geçen ajanstır.