İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi 1 Öğretim Görevlisi Alacak

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi 1 Öğretim Görevlisi Alımı

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Rektörlüğünden:  ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALIM İLANI
2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 31. maddesine, 09 Kasım 2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete ’de yayınlanmış olan “ Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” maddelerine uygun olmak kaydı ile İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü'ne tam gün statüde çalışacak öğretim görevlisi alınacaktır.
Öğretim Görevlisi kadrosuna başvuracakların, ilgili kadroya başvuru dilekçeleri ile birlikte:
1. Noter veya resmi kurumlarca onaylanmış diploma fotokopileri, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi,
2. Nüfus cüzdanı, erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge,
3. Özgeçmiş,
4. Arşiv araştırmalı adli sicil belgesi
5. Son 5 yıl içinde alınmış ALES (en az 70) ve YDS (en az 85) (veya 23 Mart 2016 tarih ve 29662 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanan "Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmeliğin" ilgili maddelerindeki şartların sağlanması) belgeleri ile bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekanlığına şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla teslim etmeleri gereklidir. İnternet üzerinden yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekanlığından öğrenilebilir.
İlk Başvuru Tarihi : 18.03.2024
Son Başvuru Tarihi : 01.04.2024
Ön Değerlendirme Tarihi : 03.04.2024 (Sonuçlar https://music.bilkent.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır.)
Giriş Sınav Tarihi : 15.04.2024
Sonuç Açıklama Tarihi : 17.04.2024 (Sonuçlar https://music.bilkent.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır.)
FAKÜLTE: Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi
BÖLÜM: Müzik Bölümü
AKADEMİK ÜNVANI: Öğretim Görevlisi
ALINACAK AKADEMİSYEN SAYISI: 1
ÖZEL KOŞULLAR: Piyano alanında en az yüksek lisans derecesi sahibi olmak. Bir yüksek eğitim kurumunda en az 3 senelik piyano korrepetisyon dersi eğitimi deneyimine sahip olmak. Çok iyi düzeyde İngilizce bilmek, bu dilde sunum yapabilmek ve ders verebilmek.
BAŞVURU ADRESİ: İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekanlığı 06800, Bilkent Ankara

18 Mar 2024 - 09:30 - Öğretim Görevlisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kamu İşçileri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamu İşçileri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kamu İşçileri editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kamu İşçileri değil haberi geçen ajanstır.