TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi 2 Öğretim Görevlisi Alacak

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi 2 Öğretim Görevlisi Alımı

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden:  ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALIM İLANI
Üniversitemiz Rektörlüğüne bağlı Yabancı Diller Bölümüne " Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" uyarınca tam zamanlı öğretim görevlisi alınacaktır.
Başvuracak tüm adayların; Başvuru dilekçesi, Çalışma süresini gösteren hizmet belgesi (Öğretmenlik yaptığına dair), Lisans ve Lisansüstü diploması, Resmi transkript, Yabancı Dil belgesi, ALES belgesi, CV, Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, muaf veya 2 yıl tecilli olduğunu belirten belge ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile belirtilen adrese şahsen veya posta ile başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurularda adayların belgelerin asıllarını ya da ıslak/e-imzalı/barkodlu örneklerini; şahsen başvurularda ise belgelerin ıslak/e-imzalı/barkodlu örneklerini veya asıllarını sunmak suretiyle fotokopilerini ibraz etmeleri gerekmektedir.
Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul'dan denkliğinin onaylanmış olması şart olup; söz konusu belgenin başvuru dosyalarında yer alması gerekmektedir.
Başvurular, ilanın Resmî Gazete ’de yayımı tarihinden itibaren on beş (15) gün içerisinde ilgili başvuru Makamına yapılır. İlan duyuru başlama tarihinden sonraki bir tarihte Resmî Gazete 'de ilan edilmesi halinde, sınav takvimi ilgili güne göre güncellenerek internet sitemizden yayımlanacaktır.
Duyuruların yayımlanacağı internet sitesi: https://www.etu.edu.tr/tr/bolum/yabanci-diller-bolumu Ön değerlendirme sonuçları ve nihai değerlendirme sonuçları Üniversitemiz web sayfasında yayımlanacak olup tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
Süresi içinde yapılmayan veya eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacak olup, posta ile yapılan başvuruların son başvuru tarihine kadar ilgili başvuru yerine ulaşması gerekmektedir.
DUYURU BAŞLAMA TARİHİ: 22-Nis-24
SON BAŞVURU TARİHİ: 7-May-24
ÖN DEĞERLENDİRME TARİHİ: 8-May-24
SINAV TARİHİ: 10-May-24
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ: 3-Haz-24

22 Nis 2024 - 08:58 - Öğretim Görevlisi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kamu İşçileri Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamu İşçileri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kamu İşçileri editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kamu İşçileri değil haberi geçen ajanstır.